KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15482047
nr 1548 2047
Lena Malmsten
(f. 1948), Sverige
Pastell, Signerad och daterad -91 a tergo. Bladets mått: 21x15 cm, yttermått inklusive ram: 32x23 cm
Lena H Malmsten, svensk konstnär född 1948.
Utrop:
300 kr
måndag 19 juni 2023
kl 20:24:52
19 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer